Rozpoznajesz włamywacza? - Zadzwoń 997 - Aktualności - KPP Środa Wlkp

Aktualności

Rozpoznajesz włamywacza? - Zadzwoń 997

Data publikacji 06.04.2018

Śledczy z komendy Policji w Środzie Wlkp. pracują nad wykryciem sprawców włamania do domu w miejscowości Zaniemyśl. Funkcjonariusze opracowali portret pamięciowy jednego ze złodziei. Trzech mężczyzn związanych z tym przestępstwem poruszało się białym fiatem tipo. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę na rysunku skontaktuj się z nami pod numerem 997. Mężczyzna na rysunku posiada lekką wadę chodu lub utyka.

7 marca w br. w Zaniemyślu w godzinach popołudniowych doszło do włamania. Sprawcy wykorzystali nieobecność domowników by splądrować pokoje i skraść złotą biżuterię.

Detektywi pracujący nad wykryciem sprawców włamania ustalili, że z przestępstwem ma związek najprawdopodobniej trzech mężczyzn poruszających się białym fiatem tipo. Śledczy stworzyli portret pamięciowy jednego z przestępców.

Mężczyzna ten miał ok. 170-175 cm wzrostu. Był krępej budowy ciała. Miał na sobie ciemną wełniana czapkę, kurtkę szarą/grafitową typu wiatrówka, spodnie szare, dresowe oraz ciemne obuwie sportowe. Utykał na nogę - lekka waga chodu.

 

18.12.2018