Aktualności

Konkurs dla uczniów wszystkich szkół – podstawowych i gimnazjów ZAPRASZAMY!

Data publikacji 30.04.2018

Policjanci ze Środy organizują konkurs profilaktyczny dla dzieci młodszych i starszych oraz dla młodzieży. Kto wygra okaże się 1 czerwca br. To właśnie w Dzień Dziecka wartościowe nagrody trafią w ręce zwycięzców. Przygotowano kategorie dla klas 1-3, 4-6 oraz 7-8 i gimnazjalistów. Wystarczy wykonać pomysłowy T-shirt o wskazanej w regulaminie tematyce. Serdecznie zapraszamy!

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Policjanci ze Środy już dziś ogłaszają konkurs dla wszystkich uczniów podstawówek i gimnazjów z terenu powiatu średzkiego. Wystarczy wysłać zgłoszenie i wykonaną pracę. A żeby nie było nudno trzeba ją przedstawić na bawełnianej koszulce typu T-shirt!

Komenda Powiatowa Policji w Środzie Wlkp. organizuje przedsięwzięcie wraz z władzami powiatu średzkiego. Inicjatywę wspierają: Ośrodek Wsparcia Gminne Świetlice Terapeutyczno – Wychowawcze w Środzie Wlkp., Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Środzie Wlkp., Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zaniemyślu, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Dominowie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krzykosach, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Nowym Mieście nad Wartą.

Konkurs został podzielony na kategorie wiekowe uczestników i różne tematy:

  • dla dzieci w klasach 1-3 przewidziano temat „Dzieciństwo bez przemocy”;
  • dla uczniów w klasach 4-6 temat „Cyberzagrożenia współczesnego świata”;
  • dla klas 7-8 i gimnazjalistów „Moda na życie bez uzależnień”.

Rozstrzygniecie konkursu i wręczenie nagród laureatom nastąpi 1 czerwca br. w Parku Łazienki podczas trwającego tam Dnia Dziecka.

Szczegóły konkursowe zostały zawarte w zamieszczonych poniżej regulaminach.

 

 

23.01.2019