Zbiórka na wagę zdrowia - DZIELNICOWI - KPP Środa Wlkp

DZIELNICOWI

Zbiórka na wagę zdrowia

Stróże prawa i pracownicy cywilni średzkiej komendy aktywnie włączyli się w zbiórkę funduszy. Wszystkie środki zostały przeznaczone na zakup środków chemicznych, które posłużą do uszykowania Szpikowych Paczek. To kolejny rok z rzędu, gdy Drużyna Szpiku została wsparta przez tutejszych pracowników cywilnych i policjantów.

Drużyna szpiku po raz kolejny zaprosiła wielkopolskich policjantów i pracowników Policji do wsparcia gwiazdkowej akcji - „Zrób z nami Szpikową Paczkę”. Nie było się nad czym zastanawiać – mówi asp. sztab. Arkadiusz Kąsowski – szef dzielnicowych w Środzie Wlkp. Natychmiast rozpoczęliśmy zbiórkę. Każda zebrana w naszej komendzie złotówka została przeznaczona na zakup głównie środków czystości. To właśnie one najbardziej są potrzebne na co dzień osobom, w tym również dzieciom - zmagającym się z chorobami onkologicznymi.

Policjanci wrzucali gotówkę do puszki. Pracownicy cywilni także chętnie chwytali za portfele. Uzbierało się tego trochę wskazuje A. Kąsowski, zresztą od samego początku nie wątpiłem, że moje koleżanki i koledzy tak chętnie wesprą tę akcję. Teraz przewieziemy zakupione dary do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Tam zostaną z tego przygotowane paczki dla chorych, które trafią do nich jeszcze przed świętami.

18.12.2018