Mitingi Anonimowych Alkoholików - KPP Środa Wlkp

Mitingi Anonimowych Alkoholików

Mitingi Anonimowych Alkoholików

 
.   .
.

Informacja o mitingach AA w Środzie Wlkp.

i okolicznych miejscowościach oraz w Poznaniu

według dni tygodnia i godzin

 

 

ŚRODA WIELKOPOLSKA

 

ŚRODA

 

17.00 NOWE ŻYCIE

ul. Westerplatte 5. Klub Abstynentów „Nowe życie".

 

 

KóRNIK

 

ŚRODA

 

17.00 OAZA

ul. Poznańska 34. Ośrodek Zdrowia II p., sala nr 316.

 

WRZEŚNIA

 

PI¡TEK

 

17.00 JANTAR

ul. Chopina 9. Klub abstynenta.

 

NIEDZIELA

 

15.00 NIEDZIELA

ul. Chopina 9. Klub abstynenta.

ŚREM

 

PONIEDZIAŁEK

 

15.30 WSCHóD SŁOÑCA

ul. Ks. Wawrzyniaka 6. Areszt śledczy;

17.30 RADOŚĆ

ul. Farna 16. Świetlica w Domu Pomocy Społecznej.

WTOREK

17.00 BALAST

ul. Poznańska 13.Konwikt - sala nr 10.

 

CZWARTEK

 

18.00 ŚWIT

ul. Kilińskiego 23. Salka parafialna przy kościele NSPJ.

 

PI¡TEK

 

17.00 BALAST

ul. Poznańska 13. Konwikt - sala nr 10.

SWARZÊDZ

 

PONIEDZIAŁEK

 

19.00 MEWA

ul. Staszica 20 B. Salka parafialna przy kościele św. Józefa Robotnika.

 

PI¡TEK

17.00 PRZYSZŁOŚĆ

ul. Św. Marcina 38. Dom katolicki przy kościele św. Marcina.


POZNAÑ

 

PONIEDZIAŁEK

 

10.00   PORANEK BIS

Pl. Kolegiacki 12. Poradnia odwykowa;

16.15   JUTRZENKA                     

ul. Litewska 8.  Klub „Zwycięstwo";

17.30   PONIEDZIAŁEK

Pl. Kolegiacki 12. Poradnia odwykowa;

18.00   DÊBICKA                                 

ul. 28 Czerwca 1956 295. Salka parafialna przy kościele Świętej Trójcy;

18.00   LUSTRO   

ul. Szpitalna 27/33. Klinika psychiatryczna;

18.00   ŚRóDKA     

s. Polan 13. Środowiskowy Klub Abstynenta „Arka";

18.00 KATHARSIS

Al. Marcinkowskiego 24, „Dom Trzeźwości";

18.30 OSTOJA

ul. Litewska 8. Klub „Zwycięstwo".

 

WTOREK

 

10.00  DZIESI¡TKA

ul. Warzywna 17. Salka parafialna przy kościele św. Jana Bosko;

17.00 KOBIETY

Al. Marcinkowskiego 24. „Dom Trzeźwości";

17.00   PROMYK

Wzgórze Przemysława, ul. Franciszkańska 2. Salka przy klasztorze;

18.00   CZWARTACY

ul. Czwartaków 17. Poradnia odwykowa;

19.00   QUO VADIS

ul. Małeckiego 11. Poradnia odwykowa;

19.00   ELEUTERIA

ul. Litewska 8. Klub „Zwycięstwo";

19.00 SANCJA

ul. Św. Rocha 10. Salka parafialna przy kościele św. Rocha;

19.00   GENESIS

Al. Marcinkowskiego 24. „Dom Trzeźwości";

19.00 LECH

os. Lecha 44. Salka parafialna przy kościele Chrystusa N. Kapłana;

19.00   SMOCHOWICE

Santocka 15. Salka parafialna przy kościele Imienia Maryi.

 

ŚRODA

 

10.00   PORANEK

Pl. Kolegiacki 12. Poradnia odwykowa;

17.00   SOŁACZ

ul. Podlaska 10. Salka parafialna przy kościele św. Jana Vianney`a;

18.00   STAROŁÊKA

ul. Starołęcka 18. Stomil - sala konferencyjna I p;

18.00   BOŻYDARA

os. Polan 13. Klub Abstynenta „Arka";

18.00 JAWOR

ul. Jawornicka 50. Ośrodek „Barka";

18.00   NOWE ŻYCIE

Michałowo 68. Ośrodek dla bezdomnych;

18.00 CHARTOWO

os. Rusa 59. Salka parafialna przy kościele św. Łukasza;

18.15   EPIFANIA

ul. Ławica 3. Stołówka SP 3;

19.00   ELEUSIS

ul. Marcinkowskiego 24. Klub abstynenta;

19.00   GŁóWNA

ul. Mariacka 15. Salka parafialna przy kościele NMP Niepokalanie Poczętej.

 

CZWARTEK

 

16.00   U NAS

Al. Marcinkowskiego 24. „Dom Trzeźwości";

17.00   CREDO

ul. Stolarska 7. Salka parafialna przy kościele św. Michała;

18.00 KROKUS

Rynek Wildecki 4. Salka parafialna;

18.00  ŁAZARZ

ul. Małeckiego 11. Poradnia odwykowa;

18.00  MAŁGOSIA

ul. 28 Czerwca 1956 295. Salka parafialna przy kościele Św. Trójcy;

18.00   MARIA

ul. Litewska 8. Klub „Zwycięstwo";

18.00  NADZIEJA

s. Piastowskie 63. Pawilon administracji osiedla;

18.00   ORBITA

oś. Kosmonautów 9. Salka parafialna przy kościele Aniołów Stróżów;

18.00   ŚWIATŁO

ul. Swoboda 54. Salka parafialna przy kościele św. Jerzego;

18.15   STER

Al. Marcinkowskiego 24. „Dom Trzeźwości".

 

PI¡TEK

 

17.00 NASZA WOLA

Pl. Kolegiacki 12. Poradnia odwykowa;

17.00  ZWIERCIADŁO 

ul. Szpitalna 27/33. Klinika psychiatryczna;

17.00   MAGMA 6

ul. Litewska 8. Klub „Zwycięstwo";

18.00   DROMADER

ul. Małeckiego11. Poradnia odwykowa;

18.00   POCZ¡TEK

ul. Nowosolska 40. Zakład karny;

18.00 ŻEGRZE

ul. Gołężycka 12. Salka parafialna przy kościele Najśw. Bogarodzicy;

18.00 MŁODZI

Al.. Marcinkowskiego 24. „Dom Trzeźwości";

19.00   WIECZERNIK

Wzgórze św. Wojciecha. Salka parafialna przy kościele św. Wojciecha.

 

SOBOTA

 

 09.30   EUREKA

Al. Marcinkowskiego 24. „Dom Trzeźwości";

15.00  PODOLANY

ul. Kartuska 33.Salka parafialna przy kościele M.B. Pocieszenia;

17.00   JEŻYCE

ul. Kościelna 1. Salka parafialna przy kościele N.S.P.J.;

17.30 GóRCZYN

Pl. Zbawiciela 1. Salka parafialna;

19.00 SOBóTKA

os. Chrobrego, ul. Gieburowskiego 6. Salka przy kościele Opatrzności Bożej.

 
NIEDZIELA

 

08.00 PRZYJACIELE BILLA W.

ul. Szpitalna 27/33. Klinika psychiatryczna;

11.00   LUSTRO

ul Szpitalna 27/33. Klinika psychiatryczna;

17.00   CENTRUM

Al. Marcinkowskiego 24. „Dom Trzeźwości";

17.00   DETOKS

ul. Podolańska 45. Ośrodek detoksykacji przy izbie wytrzeźwień;

17.30 SPIKER

Wzgórze Przemysława, ul. Franciszkańska 2. Salka przy klasztorze;

18.00   SANCJA

ul. Św. Rocha 10. Salka katechetyczna przy kościele św. Rocha;

18.00   ŁAZARZ

ul.  Małeckiego 11. Poradnia odwykowa.

 
.
. Do góry .
23.09.2018