Spotkanie i dypomy - Emeryci Policyjni - KPP Środa Wlkp

Emeryci Policyjni

Spotkanie i dypomy

seirpW dniu 05 marca 2016 r. w Sali restauracji „Wiedeńska” w Środzie Wlkp. odbyło się zebranie członków Koła SEiRP Środzie Wlkp. z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet oraz Świąt Wielkanocnych. Uhonorowano kolegów wyróżniających się na rzecz Koła.


 

W zebraniu, jako gość honorowy uczestniczył kol. Tomasz Gabała, który za działanie na rzecz naszego średzkiego Koła został uhonorowany dyplomem i medalem 25 lecia istnienia Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Ponadto dyplomem i takim samym medalem został uhonorowany nasz najstarszy członek Koła – były Komendant Powiatowy Milicji w Środzie Wlkp. – kol. Henryk Głowacki, który od momentu powstania Koła do 2014 roku był członkiem Zarządu Koła i aktywnie uczestniczył w naszej działalności.

W trakcie zebrania Prezes Koła w imieniu wszystkich kolegów, członków Koła, złożył życzenia naszym członkiniom wręczając, zamiast kwiatka, dużą tabliczkę czekolady.

W swoim wystąpieniu Prezes Koła krótko omówił działalność w roku ubiegłym kładąc szczególny nacisk na pozytywne przyjęcie wyjazdu piknikowego w październiku 2015 r. Omawiając plany na rok bieżący wspomniał o mającym się odbyć, na początku miesiąca września, uroczystym wręczeniu sztandaru dla KPP oraz rodzinnym pikniku pod koniec miesiąca września. Dość szeroko omówił sprawę, jaka w ostatnim czasie jest nagłaśniania, manipulowania przy rentach i emeryturach służb mundurowych przez obecny Rząd a także ustosunkowanie się do emerytów i rencistów tych służb – czyli nas.

Na zakończenie spotkania Prezes złożył wszystkich życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Prezes Koła – Stanisław Pruszyński

22.10.2018