Czytelne oznakowania - realizujemy postulaty mieszkańców - Komunikaty - KPP Środa Wlkp

Komunikaty

Czytelne oznakowania - realizujemy postulaty mieszkańców

objazd2014Skutkiem starań policjantów i rozmów z zarządcą drogi stanęły tablice informujące o możliwych dojazdach do Wrześni. Problem braku oznaczenia w związku z trwającym remontem drogi do Wrześni zgłaszali uczestnicy debaty społecznej zorganizowanej średzkich „stróżów prawa”. Na tej formie spotkania ze społeczeństwem obywatele zgłaszali również brak oznakowania dojazdu do miejscowości Kijewo. W obu sprawach udało się pomóc mieszkańcom.

 

Komendant Powiatowy Policji w Środzie Wlkp. insp. Paweł Wawrzyniak wraz z szefem średzkiej „drogówki” asp. Marcinem Puzickim prowadzili rozmowy z zarządem dróg wojewódzkich w tej sprawie.

spotkaniezarzadca

Skutkiem aktywnych działań w tym zakresie, na drodze krajowej nr 11 oraz wojewódzkiej nr 432 stanęły duże tablice informacyjne. Wskazują one kierowcom możliwy - prostszy dojazd do miejscowości Września.

objazd20143
   objazd20142

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Udało się również spełnić kolejny postulat mieszkańców powiatu średzkiego. Oznaczenie dojazdu do Kijewa, o które prosili mieszkańcy tej miejscowości.  kijewooznakowanie

Przypomnijmy, że opisane powyżej działania są kolejnymi, które zainicjowali średzcy policjanci w związku ze postulatami jakie zgłaszali mieszkańcy na zorganizowanej przez średzką policję debaty społecznej dotyczącej bezpieczeństwa, która miała miejsce we wrześniu 2014 r.23.01.2019