Rodzinnie po służbie - NSZZ Policjantów - KPP Środa Wlkp

NSZZ Policjantów

Rodzinnie po służbie

fot4Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Środzie Wlkp. przygotował dla wszystkich pracowników i funkcjonariuszy średzkiej policji rodzinny piknik. Była możliwość spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych i wytchnienia od codziennych obowiązków. Pogoda dopisała, impreza udała się na 102!

Praca policjanta jest stresująca, odpowiedzialna i wymaga dyspozycyjności. Osoby najbliższe funkcjonariuszom, małżonkowie i dzieci wiedzą to najlepiej. Nierzadko rodzinne plany muszą zostać nagle zmienione, bo jest konieczność pilnego powrotu do służby.

Mając to na uwadze, koledzy ze średzkich policyjnych związków zawodowych przygotowali dla funkcjonariuszy, pracowników cywilnych i ich bliskich rodzinny piknik. Cała impreza miała miejsce w upalne popołudnie 13 czerwca br. na ternie urokliwego „Grodu Radlin”.

Na milusińskich czekała moc atrakcji - plac zabaw, zjeżdżalnia linowa, boisko sportowe, duża trampolina, dmuchane zamki, malowanie buziek oraz przejazdy bryczką i kucykiem.

Dorośli mogli postrzelać z łuku lub wiatrówki, a także rywalizować w konkurencji cięcia piłą czy przeciąganiu liny. Śmiechu było co niemiara więc wszyscy bawili się świetnie!

Organizatorzy NSZZ Policjantów i uczestnicy pikniku dziękują wszystkim osobom dobrej woli, które przyczyniły się do przygotowania tak udanego rodzinnego wypoczynku.

{galeria}/Zwiazki_Zawodowe/rok2015{/galeria}

23.01.2019