Stypendia dla najzdolniejszych dzieci z policyjnych rodzin - NSZZ Policjantów - KPP Środa Wlkp

NSZZ Policjantów

Stypendia dla najzdolniejszych dzieci z policyjnych rodzin

dsc05146Komendant Powiatowy Policji w Środzie Wlkp. insp. Paweł Wawrzyniak i Przewodniczący średzkich związków zawodowych policjantów st. asp. Maciej Muszyński wręczyli stypendia naukowe dzieciom z policyjnych rodzin w Środzie.

 

 

 

 

14 listopada w gabinecie komendanta średzkiej policji znaleźli się niecodzienni goście. Szef mundurowych insp. Paweł Wawrzyniak spotkał się w piątkowe popołudnie z dwójką jedenastolatków – Wiktorią Michalską i Adamem Ciesielskim - dziećmi z rodzin policyjnych średzkiej jednostki.

dsc05158

Spotkanie miało bardzo miły wydźwięk, ponieważ komendant P. Wawrzyniak złożył nastolatkom gratulacje za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia pozaszkolne. Prócz okolicznościowych adresów, zarówno Wiktoria jak i Adam w nagrodę za sukcesy edukacyjne otrzymali stypendia finansowe ufundowane przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Środzie Wlkp.

dsc05146
dsc05145a

 

dsc05153

Uzyskanie stypendium nie było rzeczą łatwa. Dzieci członków związków zawodowych, musiały uzyskać średnią ocen powyżej 5.0 oraz wzorowe zachowanie, a także wykazać się szczególnym zaangażowaniem w życiu szkoły bądź innymi umiejętnościami.

W spotkaniu zdolnym dzieciom towarzyszyli rodzice. Wiktoria przyszła z tatą st. asp. Przemysławem Michalskim Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji. Adasiowi towarzyszył tata – sierż. Michał Ciesielski policjant Zespołu ds. Wykroczeń i Organizacji Służby.

dsc05165

Z pewnością jest to bardzo dobry czas by poczuć dumę ze swoich pociech. Przyłączamy się do życzeń i gratulujemy dalszych sukcesów w nauce, a także spełnienia wszelkich marzeń, nie tylko tych związanych z edukacją.

dsc05164

  Ps. Bardzo serdecznie przepraszam Adasia Ciesielskiego za "odmłodzenie" go o rok. Prostuję, że Adam ma 12 lat, a nie jak podałam w teksie 11. mł. asp. Edyta Kwietniewska :)

23.01.2019