Rodzinnie dla dzieci  zapraszają policyjne związki zawodowe - NSZZ Policjantów - KPP Środa Wlkp

NSZZ Policjantów

Rodzinnie dla dzieci  zapraszają policyjne związki zawodowe

radlin_15

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. serdecznie zaprasza policjantów i pracowników cywilnych jednostki w Środzie Wlkp. wraz z ich pociechami na imprezę plenerową. Zarząd związków przygotował piknik z okazji Dnia Dziecka. Rodzinne spotkanie odbędzie się w pierwszy weekend wakacji 26 czerwca br.

W pierwszy weekend wakacji 26 czerwca br. Zarząd Terenowy NSZZ P KPP w Środzie Wlkp. organizuje w piknik z okazji

DNIA DZIECKA

na który zaprasza wszystkie rodziny funkcjonariuszy i pracowników cywilnych średzkiej komendy Policji.

 

MOC ATRAKCJI

Wzorem ubiegłego roku moc atrakcji dla dzieci przygotowano w „Grodzie Radlin”. Na milusińskich czeka szereg atrakcji takich jak plac zabaw ze zjeżdżalnią linową, boiska sportowe, trampolina, gokarty, ruchomy plac zabaw, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, malowanie twarzy, przejazdy bryczką lub kucykiem.Organizatorzy nie zapomnieli również o opiekunach. Dla nich przewidziano konkurencje sportowe i sprawnościowe np. strzelanie z łuku, cięcie drewna piłą „twoja-moja”, przeciąganie liny czy – uwaga - wyścigi w potrójnych portkach.
 
KONIECZNE ZAPISY 

Przewodniczący związków policyjnych kol. Maciej Muszyński informuje, że chętni chcący skorzystać z dojazdu na piknik autobusem muszą się odpowiednio wcześniej zapisać.

Początek pikniku przewidziano na godzinę 14.30. Zapisy wraz z wpłatą przyjmowane będą przez kol. Macieja Muszyńskiego, a także w sekretariacie Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kryminalnego do dnia 14.06.2016 roku.


23.01.2019