Konsultacje gminne trwają - Dominowo i Zaniemyśl - Realizacje wniosków z debaty - KPP Środa Wlkp

Realizacje wniosków z debaty

Konsultacje gminne trwają - Dominowo i Zaniemyśl

dsc07053Gminne konsultacje na poziomie lokalnym dotyczące kształtu Mapy Zagrożeń - nadal trwają. 11 lutego debata na temat tego narzędzia odbyła się w Dominowie, a 15 lutego w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaniemyślu. Cały czas czekamy na Państwa propozycje w tej sprawie.

 

11 lutego odbyło się spotkanie z mieszkańcami gminy Dominowo, które poświęcono trwającym konsultacjom społecznym, dotyczącym Mapy Zagrożeń. Spotkanie otworzył Komendant Powiatowy Policji w Środzie Wlkp. insp. Paweł Wawrzyniak, który przybliżył zebranym założenia tego projektu. Po krótkiej prelekcji szefa średzkich mundurowych, zebrani przeszli do dyskusji. Mundurowi odnotowali wnioski i propozycje uczestników i zapewnili, że każdy z postulatów zostanie przekazany do centrali, by aktywnie wsparł on stworzenie lokalnej Mapy Zagrożeń.

Poniedziałkowe konsultacje w gminie Zaniemyśl, które zorganizowano 15 lutego, prowadził I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Wlkp. kom. Przemysław Dymarski. Tu opinie mieszkańców zaniemyskiej ziemi, tutejszych sołtysów i radnych, również odnotowano, po to by głos każdego obywatela miał wpływ na kształtowanie narzędzia.

Przypominamy również, że każdy kto ma pomysł lub wizję jak taka Mapa powinna funkcjonować, a nie miał czasu by osobiście podzielić się uwagami z mundurowymi, ma możliwość skontaktowania się z nami drogą meilową. To właśnie na adres poczty elektronicznej: rzecznik@sroda-wielkopolska.policja.gov.pl można przesyłać swoje sugestie na ten temat. Zapraszamy.

FOTOGALERIA:

/nowerw/2016/PREWENCJA/DEBATY/DOMINOWO

Piątek, 23 marca 2018