Podziel się z nami swoim pomysłem na stworzenie MAPY ZAGROŻEÑ - Mapy zagrożeń - KPP Środa Wlkp

Mapy zagrożeń

Podziel się z nami swoim pomysłem na stworzenie MAPY ZAGROŻEÑ

dsc06917W całym kraju trwają konsultacje policjantów z mieszkańcami w sprawie oczekiwań dotyczących powstania i funkcjonowania nowego narzędzia – MAPY ZAGROŻEÑ. Jeśli chciałbyś się podzielić z nami swoim pomysłem co taka mapa powinna zawierać i jak działać - napisz do nas meila. Jesteśmy otwarci na wskazówki, propozycje i rady mieszkańców powiatu średzkiego.

 

Komenda Powiatowa Policji w Środzie Wlkp. aktywnie włączyła się w program Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, dotyczący stworzenia Mapy Zagrożeń. Jest to nowe narzędzie, które ma pozwalać na bieżące określanie miejsc najbardziej zagrożonych.

Stworzenie Mapy Zagrożeń ma zostać zbudowane w oparciu o opinie i oczekiwania mieszkańców społeczności lokalnych, stąd też wychodząc naprzeciw głównym założeniom tej inicjatywy, policjanci ze Środy Wlkp. przygotowali konsultacje społeczne, podczas których chcą poznać sugestie, opinie i propozycje mieszkańców powiatu średzkiego co do oczekiwań w kwestii funkcjonowania tego nowego narzędzia.
Głównym celem przedsięwzięcia jest to, by Mapa Zagrożeń stanowiła interaktywną formą komunikowania się ze społeczeństwem i informowania mieszkańców o poziomie bezpieczeństwa, panującym na terenie powiatu średzkiego i gmin wchodzących w jego skład.
Jesteśmy w trakcie konsultacji z mieszkańcami gmin i osiedli mieszkaniowych. Jeśli jednak nie masz czasu by się z nami osobiście spotkać na debacie, a masz pomysł lub oczekiwania jak taka Mapa powinna być skonstruowana NAPISZ DO NAS. Z chęcią poznamy Twoja opinię. Wystarczy wysłać meila na adres:


rzecznik@sroda-wielkopolska.policja.gov.pl


Czekamy na Twój głos.

23.01.2019