Konsultacje społeczne na gminie Krzykosy - Mapy zagrożeń - KPP Środa Wlkp

Mapy zagrożeń

Konsultacje społeczne na gminie Krzykosy

dsc06942Kolejna debata dotycząca powstania Mapy Zagrożeń za nami. 9 lutego br. policjanci spotkali się z mieszkańcami gminy Krzykosy by porozmawiać o oczekiwaniach mieszkańców tego rejonu powiatu średzkiego.

 

9 lutego policjanci ze średzkiej komendy policji przeprowadzili kolejne spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących projektu tworzenia Mapy Zagrożeń. O budowaniu tego narzędzia i prowadzonych pracach w tym zakresie, informowaliśmy na naszej stronie internetowej od początku lutego.

Spotkania na poziomie lokalnym mają pomóc w dokładnym poznaniu oczekiwań mieszkańców małych społeczności w funkcjonowaniu tego systemu.

W miniony wtorek Komendant Powiatowy Policji w Środzie Wlkp. insp. Paweł Wawrzyniak oraz kierownictwo Wydziału Prewencji spotkali się, by porozmawiać na ten temat z mieszkańcami gminy Krzykosy. Wnioski, które mieszkańcy wysunęli na debacie wesprą wizję sformułowania lokalnej Mapy Zagrożeń.

Przypominamy jednocześnie, że każdy kto ma pomysł lub wizję jak taka mapa powinna funkcjonować, a nie miał czasu by osobiście podzielić się uwagami z mundurowymi, ma możliwość skontaktowania się z nami drogą meilową.
 
To właśnie na adres poczty elektronicznej: rzecznik@sroda-wielkopolska.policja.gov.pl można przesyłać swoje sugestie na ten temat.
23.01.2019