Skradli rowery - Rozpoznajesz złodziejską parę? Zadzwoń 997! - Aktualności - KPP Środa Wlkp

Aktualności

Skradli rowery - Rozpoznajesz złodziejską parę? Zadzwoń 997!

Osiedlowy monitoring zarejestrował kobietę i mężczyznę, którzy około północy z 16 na 17 maja br. z bloku na osiedlu Wyszyńskiego ukradli dwa rowery. Jeśli rozpoznajesz sprawców zadzwoń do dzielnicowego tego osiedla – mł. asp. Mateusza Perkielewicza. Pomóż zatrzymać złodziei.

W nocy z 16 na 17 maja br. z klatki schodowej jednego z bloku na osiedlu Wyszyńskiego w Środzie Wlkp. skradziono dwa rowery. Kradzieży dokonał mężczyzna i kobieta, którzy po północy weszli do bloku i skradli z dwóch różnych pięter dwa jednoślady, wcześniej przecinając zapięcia, którymi rowery były zabezpieczone.

Złodziejski duet zarejestrowały kamery osiedlowego monitoringu. Policjanci prowadzący tę sprawę proszą, by osoby które rozpoznają osoby na filmie skontaktowały się z dzielnicowym tego osiedla mł. asp. Mateuszem Perkielewiczem tel.  61 286 72 41, kom. 786 936 513, dzielnicowy.sroda-wlkp3@po.policja.gov.pl. Policjant gwarantuje anonimowość.

Jeden ze skradzionych rowerów był to jednoślad typu holenderskiego marki goetze koloru jasnobeżowego, z brązowym siodełkiem i błotnikami w tej samej barwie, kołami o rozmiarze 28, przerzutkami, czarnym bagażnikiem, pełnym oświetleniem i dzwonkiem.

 

Ładowanie odtwarzacza...
23.09.2020