Dzielnicowy w Brodowie - DZIELNICOWI - KPP Środa Wlkp

DZIELNICOWI

Dzielnicowy w Brodowie

Policjant pierwszego kontaktu – asp. Łukasz Wawrzyniak spotkał się z przedszkolakami z Brodowa. Zajęcia miały charakter edukacyjny. Funkcjonariusz tłumaczył dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

25 października br. dzielnicowy gminy Środa Wlkp. wziął udział w spotkaniu edukacyjno – profilaktycznym zorganizowanym w przedszkolu. Mali słuchacze z Brodowie byli wymagający i mieli do funkcjonariusza wiele pytań. Większość dotyczyła jego służby i wyposażenia. Policjant prócz wyjaśnienia na czym polega praca dzielnicowego jako policjanta pierwszego kontaktu, omówił z dziećmi najważniejsze zasady bezpieczeństwa.

Krokusy i Tulipanki po spotkaniu ze stróżem prawa są bogatsze o to, jak się zachować samemu w domu, kiedy zadzwonić pod numer alarmowy i jak należy postępować na drodze.

Jak podkreśla asp. Łukasz Wawrzyniak – dzielnicowy Brodowa – to nie ostatnia wizyta w tej miejscowości, nie tylko wśród dzieci. Warto robić wiele by informować mieszkańców jak mają się zachować by nie pali ofiarą przestępstwa.

17.12.2018