Wspomnienia z gośćmi - Emeryci Policyjni - KPP Środa Wlkp

Emeryci Policyjni

Wspomnienia z gośćmi

fot2Wczoraj w Komedzie Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. szef średzkich mundurowych insp. Paweł Wawrzyniak spotkał się po raz kolejny z członkami Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych – Koło w Środzie. Były życzenia, wspomnienia i porównania minionych lat do dzisiejszych warunków służby.

Komendant Powiatowy Policji w Środzie Wlkp. insp. Paweł Wawrzyniak spotkał się wczoraj z członkami średzkiego koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. Spotkanie uświetnił swą obecnością Kapelan średzkich mundurowych ksiądz Lech Otta.

Szef tutejszych mundurowych zaprosił gości do komendy Policji w Środzie. Inspektor Wawrzyniak serdecznie powitał przybyłych i złożył wszystkim życzenia z okazji zbliżających się świąt.

Dla gości przygotowano fotograficzną relację z wydarzeń z życia jednostki, które miały miejsce minionego roku. Nie brakowało wśród nich uroczystych obchodów Święta Policji w Środzie czy wystawy historycznej poświęconej 95-leciu tej formacji. Było wspólne oglądanie zdjęć, rozmowy przy kawie oraz wspomnienia specyfiki służby tamtych lat.

Był też czas by porozmawiać o dzisiejszym życiu i pracy policjantów, ich umundurowaniu czy wyposażeniu sprzętowym, które bardzo mocno – jak podkreślali seniorzy - wspiera współczesnych „stróżów prawa” w wykonywaniu obowiązków służbowych.

FOTOGALERIA:

 {galeria}KoloEmerytow/spotkania/rok2015{/galeria}

22.10.2018