Dzielnicowi bliżej mieszkańców - Komunikaty - KPP Środa Wlkp

Komunikaty

Dzielnicowi bliżej mieszkańców

poznajdzielnicowegologoRealizując kolejny postulat społecznej debaty zorganizowanej przez średzkich policjantów informujemy, że uruchamiamy kolejną edycję akcji „Poznaj swojego dzielnicowego”. Na bieżąco będziemy przypominać w jaki sposób i gdzie można szybko i łatwo skontaktować się ze swoim dzielnicowym. Informacje na ten temat znajdziecie Państwo zarówno na naszej stronie internetowej jak i na łamach lokalnych gazet.

Na ostatniej debacie społecznej organizowanej przez policjantów ze Środy Wlkp. wśród wielu różnych postulatów mieszkańców, znalazł się również taki, który dotyczył ułatwienia kontaktu z dzielnicowym. Od tego tygodnia we współpracy z redakcjami lokalnych gazet odświeżamy kampanię informacyjną pod nazwą „Poznaj swojego dzielnicowego”.

Od dziś w każdym wydaniu średzkich tygodników będzie można zapoznać się z sylwetkami dzielnicowych pełniących służbę na terenie powiatu średzkiego. Do lektury zapraszamy również na stronę naszej komendy. W zakładce Wydarzenia będziemy publikować informacje dotyczące podległego rejonu służbowego oraz numery telefonów do poszczególnych dzielnicowych.

kpp

 

Już w tym miejscu przypominamy, że zawsze o dzielnicowego można zapytać w Komendzie Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. mieszczącej się przy ul. Harcerskiej 22. Tam od oficera dyżurnego otrzymamy informację dotyczącą najbliższych służb oraz numer kontaktowy do policjanta. Można również taką informację uzyskać telefonicznie pod bezpłatnym numerem Policji - 997. Oficer dyżurny udzieli potrzebnych informacji.

 

stanowisko_alarmowe

 

 

Warto też przypomnieć, że można skontaktować się również z Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych w Środzie Wlkp. asp. sztab. Arkadiuszem Kąsowskim. Można to uczyć telefonicznie pod numerem telefonu 61 2867 240 lub osobiście w każdą środę w godzinach od 10.00 – 15.00. Z „szefem dzielnicówki” można na spotkanie umówić się w każdej sprawie dotyczącej tematów Policji.

23.01.2019